Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Maximum
ro: Maxim

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Select
ro: Alege

en: Step
ro: Pas

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -
