Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Maximum
ru: Максимум

en: Start
ru: Начало

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Select
ru: Выбрать

en: Step
ru: Шаг

en: There was a problem changing the widget for field %label.
ru: Проблема изменения веса для поля %label.

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -
