Select option sort (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Text
bg: Текст

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
