Select option sort (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: About
bo: གསལ་བཤད
