Select option sort (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Text
bs: Tekst

en: Fields
bs: Polja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno
