Select option sort (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Fields
ca: Camps

en: Configuration
ca: Configuració

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Order by
ca: Ordena per

en: Sort
ca: Ordenació

en: About
ca: Detalls
