Select option sort (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Fields
cs: Pole

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort
cs: Řazení

en: About
cs: Popis
