Select option sort (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Text
cy: Testun

en: Fields
cy: Meysydd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol
