Select option sort (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Text
da: Tekst

en: Fields
da: Felter

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Order by
da: Sortér efter

en: Sort
da: Sortér

en: About
da: Om
