Select option sort (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: About
el: Περί
