Select option sort (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Value
es: Valor

en: Text
es: Texto

en: Fields
es: Campos

en: Configuration
es: Configuración

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Order by
es: Ordenar por

en: Sort
es: Ordenar

en: About
es: Acerca de

en: Sort options
es: Opciones de ordenación
