Select option sort (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Text
et: Tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Configuration
et: Seadistus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort
et: Järjesta

en: About
et: Programmist
