Select option sort (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Text
fi: Teksti

en: Fields
fi: Kentät

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort
fi: Järjestä

en: About
fi: Tietoja
