Select option sort (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Text
fr: Texte

en: Fields
fr: Champs

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Order by
fr: Trier par

en: Sort
fr: Trier

en: About
fr: À propos

en: Sort options
fr: Options de tri
