Select option sort (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Text
gl: Texto

en: Fields
gl: Campos

en: Configuration
gl: Configuración

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: About
gl: Información
