Select option sort (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Text
he: טקסט

en: Fields
he: שדות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort
he: מיון

en: About
he: אודות
