Select option sort (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Text
hr: Tekst

en: Fields
hr: Polja

en: Configuration
hr: Postavke

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: About
hr: Opis
