Select option sort (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Text
hu: Szöveg

en: Fields
hu: Mezők

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: About
hu: Leírás

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek
