Select option sort (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման
