Select option sort (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Text
id: Teks

en: Fields
id: Bidang isian

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort
id: Urutkan

en: About
id: Tentang
