Select option sort (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Text
it: Testo

en: Fields
it: Campi

en: Configuration
it: Configurazione

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Order by
it: Ordina per

en: Sort
it: Ordinamento

en: About
it: Informazioni
