Select option sort (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Text
ja: テキスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Order by
ja: 並び順

en: Sort
ja: 並べ替え

en: About
ja: アバウト
