Select option sort (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Text
jv: Teks

en: Fields
jv: Field

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Sort
jv: Urutna

en: About
jv: Ngenani
