Select option sort (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
