Select option sort (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Text
lt: Tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: About
lt: Apie
