Select option sort (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Text
lv: Teksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort
lv: Kārtot

en: About
lv: Par
