Select option sort (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Text
nl: Tekst

en: Fields
nl: Velden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Sort
nl: Sorteren

en: About
nl: Over

en: Sort options
nl: Sorteeropties
