Select option sort (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Text
oc: Tèxte

en: Fields
oc: Camps

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: About
oc: A prepaus
