Select option sort (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Text
pl: Tekst

en: Fields
pl: Pola

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: Sort
pl: Sortowanie

en: About
pl: O stronie

en: Sort options
pl: Opcje sortowania
