Select option sort (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: میدانها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: About
fa: درباره
