Select option sort (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Text
ps: متن

en: Configuration
ps: سازول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: About
ps: په اړه
