Select option sort (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: Configuration
pt: Configuração

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Order by
pt: Ordenar por

en: Sort
pt: Ordenação

en: About
pt: Sobre

en: Sort options
pt: Opções de ordenação
