Select option sort (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Text
ru: Текст

en: Fields
ru: Поля

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Order by
ru: Сортировка по

en: Sort
ru: Сортировка

en: About
ru: Информация

en: Sort options
ru: Настройка сортировки
