Select option sort (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Fields
sv: Fält

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Order by
sv: Sortera på

en: Sort
sv: Sortera

en: About
sv: Om

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering
