Select option sort (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: About
te: గురించి
