Select option sort (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: About
th: เกี่ยวกับ
