Select option sort (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Text
tr: Metin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort
tr: Sırala

en: About
tr: Hakkında
