Select option sort (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Text
vi: Văn bản

en: Fields
vi: Các trường

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: About
vi: Giới thiệu
