Select option sort (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: Configuration
ar: الضبط

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: About
ar: حول
