Select option sort (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Text
az: Mətn

en: Fields
az: Sahələr

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: About
az: Haqqında
