Select option sort (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Text
be: Тэкст

en: Fields
be: Палі

en: Configuration
be: Налады

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: About
be: Аб
