Select option sort (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Fields
de: Felder

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Order by
de: Sortieren nach

en: Sort
de: Sortieren nach

en: About
de: Über

en: Sort options
de: Sortieroptionen
