Select option sort (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Text
eu: Testua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Sort
eu: Sailkatu

en: About
eu: (r)i buruz
