Select option sort (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Text
gu: લખાણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: About
gu: વિશે
