Select option sort (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Text
hi: लेख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: About
hi: के बारे में
