Select option sort (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Text
is: Texti

en: Fields
is: Svæði

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort
is: Raða

en: About
is: Um
