Select option sort (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort
ro: Sortare

en: About
ro: Despre

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare
