Select option sort (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Fields
sk: Polia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort
sk: Zoradiť

en: About
sk: Informácie o
