Select option sort (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Text
ta: உரை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: About
ta: பற்றி
