Select option sort (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Text
uk: Текст

en: Fields
uk: Поля

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Order by
uk: Впорядкувати за

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: About
uk: Про модуль

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування
